Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza na promocję drobiu. W programie przewiduje się m. in.: degustację potraw z mięsa drobiowego, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz muzykę na żywo.
„Mięso drobiowe pożywne i zdrowe" Toruń – ul. Aleja Solidarności 1-3 Centrum Kulturalno-Kongresowe - poniedziałek 30 maja 2022 roku godzina 13:00

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolników zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o możliwości pozyskania STYPENDIÓW POMOSTOWYCH o które mogą ubiegać się abiturienci - maturzyści wśród tegorocznych maturzystów, mieszkających w małych miejscowościach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W załączeniu pliki z informacją  nt. STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

Szanowni Państwo, na oczach całego Świata dzieje się rzecz niespotykana dotąd w historii ludzkości.

Bank BNP Paribas realizuje cykl merytorycznych spotkań pod nazwą AGRO AKADEMIA. W tym roku będzie to już drugie spotkanie w ramach 6. edycji wydarzenia, dedykowanego odbiorcom z segmentu agro, organizowana pod hasłem „Cena jutra".

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uprzejmie informuje, że Parlament Europejski, Rada Unii Europejskiej i Komisja Europejska podpisały wspólną deklarację, zgodnie z którą dzień 23 września uznano Dniem Rolnictwa Ekologicznego w Unii Europejskiej.