Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 21 września   zmarł Mecenas Bartosz Frymarkiewicz. Nasz wspaniały pracownik, kolega, a przede wszystkim przyjaciel.

Rodzinie, Przyjaciołom oraz Wszystkim tym, którym postać Bartosza Frymarkiewicza pozostanie w pamięci, składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Anny w Bobrownikach w dniu 1 października 2022 (sobota) o godzinie 11.00. Dalsza część ceremonii pogrzebowej odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Bobrownikach.

Impreza odbyła się 11 września, i jak co roku organizatorem jej była wspólnie Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza oraz firma Inter-Vax Wacław Górny Sp. Jawna.

Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza na promocję wyrobów mlecznych do Mogilna. W programie przewiduje się m. in.: degustację potraw z udziałem mleka, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz muzykę na żywo.

Wydarzenie - Wojewódzki Konkurs Orki - już po raz dziewiąty organizują wspólnie Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza oraz firma Inter-Vax Wacław Górny.

Dobre praktyki pszczelarskie nagradzane są już od 8 lat podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Pszczelarz Roku”. Organizatorzy poszukują i nagradzają pasjonatów pszczelarstwa, szerzących wiedzę o pszczołach i produkujących wyjątkowe miody.